Câștigătoarea tragerii la sorți din data de 30.08.2021 este DONOSA ANDREEA MARIA.
Câștigătorul tragerii la sorți din data de 06.09.2021 este VIRLAN ANDREI DANIEL.
Câștigătoarea tragerii la sorți din data de 13.09.2021 este BUDU MARIA MIRABELA.
Politica de utilizare a Cookie-urilor
Ce sunt Cookie-urile?
Fișierele cookie sunt fișiere text mici trimise de serverul unui site web către un navigator web (web browser: Chrome, IE, Firefox, Opera), memorie RAM sau unitate de hard disk, la momentul accesării inițiale a website-ului și apoi stocate acolo. Poți afla mai multe despre cookie-uri accesând website-ul www.allaboutcookies.org.
Scopul Cookie-urilor