Câștigătoarea tragerii la sorți din data de 16.10.2020 este DOROFTEI OANA DANIELA.
Câștigătorul tragerii la sorți din data de 23.10.2020 este IUSAN NICOLAE.
Câștigătorul tragerii la sorți din data de 30.10.2020 este POPA MIHAI ANDREI.
Politica de utilizare a Cookie-urilor
Ce sunt Cookie-urile?
Fișierele cookie sunt fișiere text mici trimise de serverul unui site web către un navigator web (web browser: Chrome, IE, Firefox, Opera), memorie RAM sau unitate de hard disk, la momentul accesării inițiale a website-ului și apoi stocate acolo. Poți afla mai multe despre cookie-uri accesând website-ul www.allaboutcookies.org.
Scopul Cookie-urilor