În cadrul celui mai mare eveniment Google dedicat industriei financiare – Finance and Technology Summit Dubai 2023, Viva Credit a fost invitată alături de companii FinTech și bănci din toate colțurile lumii.
![](https://blog.vivacredit.ro/wp-content/uploads/2023/10/2-1.png)
Tema conferinței a fost modul în care inteligența artificială poate să accelereze profitabilitatea, să susțină procesele de marketing și să îmbunătățească experiența clienților.
Reclamele noastre au fost difuzate în timpul panelului Cross-Funnel Creative Mobility Applied, unde colegul nostru, Florin Pantazi, Marketing & Sales Director, a fost speaker. El a împărtășit cu publicul tips&tricks despre modul în care am atins performanțe deosebite combinând strategia de performance marketing cu strategia de dezvoltare de brand.
![](https://blog.vivacredit.ro/wp-content/uploads/2023/10/4.png)
Mulțumim Google pentru invitație și pentru organizarea acestui eveniment remarcabil!
Leave A Reply