Aseară am fost alături de Climb Again, la evenimentul de lansare a noii lor campanii „Sponsorii invizibili fac vizibilă Echipa Națională de Paraclimbing”.
![](https://blog.vivacredit.ro/wp-content/uploads/2023/12/1.png)
Prezentarea campaniei ne-a emoționat foarte mult, expunând printr-un spot frumos, cum sportivii „invizibili” își întrec limitele zi de zi. 🥰
![](https://blog.vivacredit.ro/wp-content/uploads/2023/12/2.png)
Am avut ocazia să reîntâlnim întreaga echipă alături de care suntem încă din 2018. Suntem mândri de toate realizările lor, precum și de perseverența și încrederea pe care ne-o transmit și nouă tuturor. 🤗
Felicitări, Climb Again pentru reușitele voastre și ale tinerilor campioni! 💛
Leave A Reply